Větev rodiny Hrádkových, která je na tomto blogu sahá až do Ruska a Francie. Vladimír Hrádek se svou ženou Aničkou a matkou odcestovali po válce do Čech. V sudetech bylo spousta volných domů a parcel, zakotvili v Podbořanech. Pořídili si malý domek na Bílém kopci se zahrádkou. Věnovali se i drobnému zvířectvu. Vladimír pracoval v nemocnici (pamatuju si, že mi dělal sádru na noze), Anička také. Měli spolu dvě děti. Starší dceru Vlastu a mladšího syna Vladimíra. Vlasta se provdala do Plané u Mariánských Lázní a přijala jméno Bártová. Má dvě děti, Radka a Šárku, kteří už mají také své rodiny.
Syn Vladimír zůstal věrný rodnému městu a oženil se s dcerou předsedy JZD Stebno Jitkou. Rodiče Jitky, otec Jaroslav Mareš a matka Růžena Marešová měli ještě krom Jitky další tři děti. Starší dceru Jaroslavu a mladšího syna Václava a dceru Marcelu. Francii jsem zmiňoval proto, že otec Jaroslava Mareše měl také bratra, který se prý odstěhoval do Francie. Bojoval v první světové válce a brzy se odstěhoval od rodiny. Jeho syn byl prý slavný herec Jean Marais(Žán Maré). Hrál ve filmech Fantomas, Hrabě Monte Christo, Ve službách krále apod.
Vladimír spolu s kamarády z OPS Podbořany postavil svépomocí bytovou jednotku o 12 bytech. Rok před nastěhováním se jim narodil syn Kamil. Poté Leoš a dcera Adéla.
Kamil se odstěhoval do Prahy a se ženou Petrou mají syna Matyase a Tobiase. Leoš se odstěhoval do Plzně a s ženou Alicí mají dcery Anetu a Leonu. Adéla žije v Praze s manželem Honzou a mají dvě dcery Lindu a Nelu.
Zde je výpis žijích "Hrádkovců".
 

Anna Hrádková

Dvojnásobná maminka, pětinásobná babička a pětinásobná prababička. Babi nás opustila v červnu 2013, v 95 letech.

Vladimír Hrádek

Bohovský zvárač, jehož plameny šlehají nadpozemsky daleko a elektrody se zapalují samy jeho pohledem. Vášnivý rybář, akvarista

Jitka Hrádková

Zasloužilá umělkyně v oboru zahradnictví, pletení. Připravujeme fotogalerii výtvorů (kolekce nafocena, umístěna ve fotogalerii.)

Kamil Hrádek

Jeden bezvýznamný člověk. Starší fotogalerie

Petra Hrádková

Jedna významná žena jednoho bezvýznamného člověka.

Matyas Hrádek *2010

Syn bezvýznamného člověka a jedné významné ženy. Fotogalerie, krátká videa.

Tobias Hrádek *2013

Druhý synek, který nám v životě dává ještě větší význam.

Leoš Hrádek

Bratr jednoho bezvýznamného člověka. Domorobec (domov, robota), sportuchtivec (sport, chtělo by to), dablotec ( dvě písklata), badminton

Alice Hrádková

Žena jednoho domorobce, na lyžích tě předjede, na tatami přepere.

Aneta Hrádková

Modeling, dancing, zlobidling, muzicing.

Leona Hrádková

Zlobidling, zlobidling, ... play gamesing

Jan Konečný

Tajuplná osoba, nezjistitelný agent a skaut. Fotogalerie

Adéla Konečná (za svobodna Hrádková)

Sestra jednoho bezvýznamného člověka, jejíž význam dosáhl mezinárodní úrovně. Magistrině holých lebek a ohlodaných kostí. Fotogalerie.
Od 28.4. 2012 je provdána za Jana Konečného.

Linda Konečná *2013

Dcerka Adél a Jena Konečných, budoucí madam hraběnka.

Nela Konečná

Druhá budoucí madam hraběnka.

 
 

Nastavení cookies