12Srpna2011

Kufr na Savage X

Pár dní jsem hledal na internetu, jak nejlépe přenášet model i s příslušenstvím. Pravda, nejčastěji jsem dal auto, nářadí a kanystr do kufru a bylo, nicméně některé lokality s horším přístupem (auto parkuje dál) mne navedly k pořízení přepravního kufru.

 

Originál od HPI je moc drahý, šusťákový ruksak jsem hned zavrhnul a pevnou bednu takových rozměrů si neumím představit (hlavně její hmotnost).
Náhodou jsem narazil v Tescu na plátěný kufr na oblečení značky Arundel. Má kolečka, výsuvnou rukojeť, materiál lehce omyvatelný, exponovaná místa vyztužená plastem. Uvnitř je dostatek prostoru jak pro auto, kanystr, vysílačku, tak i pro kufřík s nářadím.
Fotogalerie vnitřního vybavení je v pravém sloupci.

2

komentáře

21Srpna2011

jencek

cs mohl bys mi prosim poslat treba na mail znacku a vnitrni rozmery toho baglu? diky
21Září2011

Kamil

Vnitrni rozmery jsou krasnych 68x48cm, hloubka 32cm. Uvnitr je gumovy popruh, kterym jde Savik prikurtovat a do prave casti (ktera je po nakloneni dole) davam 4l kanystr, plastovy kufrik s naradim (po aku vrtacce). Mezi kola se vejde vysilac a tankovaci lahev, ktere jsou take temi kurty zafixovany. Vyrobce kufru je firma Arundel. Material je nepromokava silna stanovina, polstry vycpany, takze uvnitr mekoucko. K.

Nový komentář

validace

* - povinné položky