Náš Matyas je společenský tvor a proto nemohl vynechat žádnou příležitost, kde se dá legálně vyblbnout a ještě za to dostat sladkosti. A kde jinde, než na srazu strašidel, pohádkových i jiných bytostí. Maminka Peťulka byla tak strašně moc hodná a několik týdnů dopředu vše naplánovala a vlastoručně ušila myší kožíšek, takže Matyas, nejen že je malá myška doma, ale i na veřejnosti.

Soutěže

Na Maškarním bálu byly pro děti přichystané různé hry a soutěže, veskrze se ale všechno zvrtlo v jednu velkou DISKOTÉKU s množstvím rozdávaných sladkostí.
Bál začal poctivou rozcvičkou, aby se děti hezky přehřály. V sále totiž bylo přetopíno. Po rozcvičce následovala první soutěž - přetahování lana.


Sladkosti a diskotéka

Za všechny úkoly, co byly úspěšně i neúspěšně splněny, děti dostávali bonbony, lízátka, čokoládky, jablíčka. Tancování se sice moc nedrželo, vzhledem k plachosti některých dětí, ale jednou ze soutěží bylo i udržení jablka mezi čely tanečních párů, ve kterém se také zůčastnil Matyas s tátou.

Na fotografiích je vidět roztrhaný toaletní papír na podlaze, to byl totiž pozůstatek ze soutěže, kde jeden z druhého měl udělat nejhezčí mumii omotáváním právě onoho toaletního papíru.

Maškarní bál 2012 v Dobšicích se nám moc líbil a určitě nevynecháme i příští ročník. V sekci VIDEO je také malý záznam z tanečního umění Matyase a mamky.

0

komentářů


Nový komentář

validace

* - povinné položky