21.6.
Po 10,5h jízdy, kdy kluci snášeli dlouhou jízdu v pohodě jsem dorazili do Medulinu kolem 6.30 ráno. Apartmán se ale uvolnil až v 10h, tak jsme se šli projít k moři a obhlídnout co kde je. Odpoledne jsme si trochu zdřímli, jediná Peťule vydržela bez spaní až do večera. Pak jsme zašli na oslavnou "večeři" že jsme cestu zvládli v pohodě.

22.6.
Dopoledne jsme si skočili k moři, jen na hodinku. Matyas blbnul a cestou k vodě se natáhnul na chodníku. Výsledek: odřený obě kolena a jedna dlaň. Takže do vody nešek, jen seděl ve stanu a dělal ublíženého. Ale to bude dobrý.

23.6.
Dnes bylo venku špatné počasí, foukal velký vítr a k večeru se přihnala bouřka, tak jsme byli na pláži jen chvilinku, ale vítr nám převracel i kočárek. Proto byly děti jen na hřišti.

24.6.
Protože vítr stále fouká, rozhodli jsme se k malému výletu do Puly. Prohlédli jsme si hostorickou část města a jejich zdejší koloseum. Oběd byl v nějaké zdejší restauraci. Klukům se moc líbil přístav a velké lodě.


25.6.
Dnešek byl prosluněný až až, k moři jsme šli na hodinku dopoledne, cestou domů jsme koupili místní třešně a meruňky a snažili se po obědě usnout, aby kluci byli čerství na odpolední slunění. Jenže ke spaní nedošlo, tak se šlo od 14.30 zas k vodě. Tobík se napucnul sušenkama a usnul u vody ihned. Celou dobu prospal. Matyasovi se zas nechce do vody, tak si hraje s pískem na pláži. Dnes jsme si půjčili šlapadlo, Maty byl kapitán a taťka lodní šroub. Od 20.15 jsme šli na dětské minidisko, kluci tancovali oba.


26.6.
Odpoledne jsme poprve nafoukli velky clun a s Matyskem jsme udelali plavbu k ponorce (vyletni lod se sklenenym dnem pro pozorovani pod morem).

Vzhledove to pripomina ponorku, tak ji tak rikame. Na druhou plavbu šel i Tobik, ale moc se mu to nezamluvalo, tak jsme se po 10minutach vratili. U dveří apartmánu jsme zjistili, že nemáme klíče, hledali jsme všude a nikde nebyli. Tak jsme si šli pro náhradní k bytné, která se moc vábně betvářila. Jsou to bezpečnostní klíče. S Petrou jsme se vrátili na pláž, zde jsme je tam nevytrousili, ale nikde nic. Po návratu domu jdem koukl ještě jednou do batohu a v druhé bezpečnostní kapse jsem je nahmatal. To nám spadl kámen ze srdce, i z obav, že nás někdo může vykrást a hlavně bytná měla evidentně radost největší. Fotky z plavby dělala Petra na svůj foták, tak budou později.

V menu Fotogalerie - Rodinné jsou další fotky z dovolené

0

komentářů


Nový komentář

validace

* - povinné položky


Nastavení cookies