Na letošní zimu jsem si vymyslel projekt dětské pirátské lodi (pirate ship - play area for children). Matyas roste velmi rychle, v létě mu budou 2 roky a už je načase ho na zahradě trochu zabavit. Plánovaná japonská zahrádka vedle Tea house se tedy odsouvá na dobu neurčitou. Mé projekty připravuji pečlivě, nejprve kreslím v PC, poté udělám model v měřítku 1:10 a následně pak buduji projekt.


5

komentářůProtože začíná být docela zima, na zahradě se připravuje úklid před sněhem, rozhodl jsem se ještě v jedno sváteční dopoledne, že udělám ptačí krmítko, které by stylově doplňovalo naší zahrádku. Důvodů, proč udělat krmítko bylo hned několik. Matyasovi je už 16měsíců a začíná vnímat svět kolem sebe. Dlouhé chvíle tráví u dvěří na terasu a pozoruje ptáčky. Krmítkem mu je více přilákám, doufejme.

6

komentářůJak očistit teakový nábytek. Když už dřevo získá několikaletou patinu a najednou se manželka rozhodne, že chce všechno mít jako nové, přichází na řadu manžel čistič. Jak ale dostat pryč zašlou černou špínu a sluníčkem poničený povrch?


0

komentářů08Dubna2011

Pergola

Vizualizace pergoly na naší terase.
Termín zhotovení: jaro 2011, start stavby: 8. 4. 2011
Projekt dřevěné pergoly sestavené z KVH hranolů, zastřešení komůrkovým polykarbonátem 8mm, čirý nebo kouřový s UV ochranou

2

komentářeVizualizace přístřešku nad auto před mým domem.
Odhadovaný termín zhotovení: 2011
Protože jde o projekt s plochou větší než 25m2, tak bude potřeba stavebního povolení, jehož součástí bude i projektová dokumentace.

1

komentářStránka: 1 2 3 4
Nastavení cookies