A je to tu zas. Budíček ve 4h,v 5h se vyráží. Nakonec jsem se rozhodl, že to zkusím a bez řádného odpočinku (v noci jsem se pořád převaloval) půjdu zas na jednu celodenní tůru. Už od vstávání mi přišlo, že se se mnou vlastně moc nepočítá a že skupinkaa Bělorusů půjde rychlým tempem.


0

komentářůPrdlajs pohodový den. Totální vyčerpání. Zážitky ze stěny nyní píšu až ve čtvrtek večer, protože jsem byl úplně hotový. Takhle na dno jsem si ještě nikdy nesáhl.1

komentářZde je přepis mých záznamů z cesty. Každý den jsem si dělal poznámky, co jsem zažil, jak na mě působilo prostředí, nálada v družstvu a podobně. Nejsem žádný spisovatel, proto tento text není určen jako vyprávění pro veřejnost, je čistě pro mou potřebu a archivaci zážitků.


0

komentářů09Července2004

Alpy - Matterhorn

Tak zase jednou vyšla rosničkám předpověď počasí na víkend perfektně. V dnešní době docela vzácnost. Už od konce května jsem plánoval výstup na (4478m) a pokaždé se počasí v okolí Zermattu z celkem krásného v týdnu změnilo na nehezké o víkendu. Kdo by nevyužil volných dnů začátkem července k návštěvě nějakých vrcholků, které příjemně zchladí mozek, že ano.
Ještě poslední kontrola počasí na Excite.com (na tý stránce mi spybot říká, ze obsahuje spyware), zkouknutí okolí webkamerami a nebo pohled z Gornergratu na Matterhorn, či přímo z Zermattu.
Mohu potvrdit, že předpověď počasí byla věrohodná.

0

komentářůNěkdy v roce 1998 jsem se ve svých 24 letech docela zahleděl do kuší. V obchodech v té době stály cca kolem 13tis Kč, což jsem samozřejmě investovat nechtěl. Tak jsem si řekl, když jsem zvládnul samurajskou katanu, zvládnu i kuši vyrobenou podomácku.
Nevycházel jsem z žádných plánů, pouze z pár prospektů a fotografií, které mi pouze napověděly orientační rozměry vůči ruce dospělého člověka. V té době jsem ještě ani nekreslil konstrukční nebo strojní mechaniku v Autocadu, takže vše bylo jen na papíru, který už ale není. Možná, až bude jednou čas, nebo zájem, tak vše rozeberu a přeměřím a nakreslím výkres.

5

komentářůStránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Nastavení cookies