NIkdo to nechtěl a kdo to chtěl, tak to neřekl, ale naše setkání se stalo již tradicí. O velikonoční sobotu se naše příbuzenstvo setkalo již po čtvrté. Veliký DÍK pro Marcelku a Andrejku, které opět navařily jak pro regiment. A veliké mínus má Kamil, že nedal fotky na web dříve.

0

komentářů

0

komentářů01Května2015

Setkání 2015

Do třetice všeho dobrého. O velikonoční sobotu se naše příbuzenstvo setkalo již po třetí. Kdo tam nebyl, prohloupil a taky se nepřežral.

0

komentářůKdyž jsem si pořídil kamerku Mobius primárně pro umístění do auta, ale také pro natáčení videa na mých modelech, neuvažoval jsem o jejím využití i v prostředí, které by vyžadovalo dodatečnou ochranu před případnou nepřízní počasí. Vodotěsný kryt za devět stovek, který časem bude mít stejně poškrábané sklíčko a byl by na letadle další zátěží jsem hned za začátku odmítl. Popřemýšlel jsem tedy, jak co nejelegantněji a nejlevněji udělat ochranu, která by zaručila voděodolnost.

0

komentářů03Prosince2014

Mikuláš 2014

Vypadá to, že letos si čert asi odnese Matýska. Tajně jsem uplatil Lucifera a dal mi předem úplný výpis z rejstříku trestů pro oba kluky. Pokusím se celou akci natočit a video zde zveřejním.0

komentářůStránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Nastavení cookies