Když mi z HobbyKingu přišel nový wattmetr a power analyzér, kterým jsem chtěl měřit převážně proudy protékající regulátorem, zajásal jsem, hlavně také proto, že to od číňanů dorazilo po 10 dnech od objednání. Sedl jsem v dílně za stůl, připravil 4mm konektory, nastartoval pájecí stanici, zhluboka se nadechl a... Nic.0

komentářůNáš Matyas je společenský tvor a proto nemohl vynechat žádnou příležitost, kde se dá legálně vyblbnout a ještě za to dostat sladkosti. A kde jinde, než na srazu strašidel, pohádkových i jiných bytostí. Maminka Peťulka byla tak strašně moc hodná a několik týdnů dopředu vše naplánovala a vlastoručně ušila myší kožíšek, takže Matyas, nejen že je malá myška doma, ale i na veřejnosti.


0

komentářůNa letošní zimu jsem si vymyslel projekt dětské pirátské lodi (pirate ship - play area for children). Matyas roste velmi rychle, v létě mu budou 2 roky a už je načase ho na zahradě trochu zabavit. Plánovaná japonská zahrádka vedle Tea house se tedy odsouvá na dobu neurčitou. Mé projekty připravuji pečlivě, nejprve kreslím v PC, poté udělám model v měřítku 1:10 a následně pak buduji projekt.


5

komentářůStavba střechy byla nejsložitější částí celého Tea house. Vymyslel jsem si netradiční tvar, který je originálem. Spodní část střechy je rovná a je posazená na nosný čtvercový rám. Na něm pak sedí druhá stříška, která dotváří celému domku punc originality.


3

komentářeMatyas dostal od babičky Hrádkové své první RC auto. Začíná tedy s modelařením o 10let dříve, než táta. To je holt ta dnešní mládež. Jenomže autíčko je podle čínských výrobců vhodné pro děti od 5 let. Matyasovi je 1,5roku, takže jeep musel projít úpravama, aby mohl dělat prozatím radost z jízdy jak otcům, tak i dědům :-)


0

komentářůStránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Nastavení cookies