Už mě přestalo bavit palcovat a začal jsem být trochu pohodlnější. Proto jsem se rozhodl pro stavbu pultu pro můj vysílač Hitec Aurora 9. Pravda, dá se koupit mnoho typů, ale proč nemít svůj vlastní originál, který mě navíc nestojí nic.0

komentářůVčera jsme si byli poprvé zalítat celá rodina na poli za barákem. Vítr se docela stupňoval, byl kolem 3-4m/s. Po dvaceti minutách letu už byl silnější, na 1/3 plynu Easystar II stál, často i couval. Ale i přes vyšší větry sem přistál do křoví bez újmy na zdraví. Matyas z toho byl hodně překvapený, zvláště když náš let křižovala dospělá dopravní letadla. Svou vysílačku nedal z krku a při necelých 2 letech věku už umí pěkně "kniplovat".


0

komentářůMusel jsem ho mít.
Toto letadlo je tak dokonalé a osvědčené, že ho nelze mít ve svém "hangáru". Popravdě, po několika letech modelářské nečinnosti jsem tak trochu "vyšel ze cviku" a potřeboval jsem si zase zvyknout na kniplování. Můj první RC model byl žlutý Piper od Pecky z takového záhadného plastového dutinkového materiálu, podobného papírovému kartonu. Nelítalo nic moc, sice se dalo skákat po křídle, ale letové vlastnosti mizerné, proto se to také už nedá nikde koupit. Druhý model byl a je Swallow 40 od Hackera na 6,5ccm žhavíka.

0

komentářůUž dlouho jsem si říkal, kdy že se to konečně rozhoupu a udělám tu zatracenou kabinu do Swallowa 40. Éro už je starší typ, koupit se nikde nedá a Hacker doprodává ND za velký peníz. Rozhodl jsem se tedy v jedno nedělní dubnové odpoledne, kdy venku padal sníh, že udělám konečně další krok k opravě skoro-totálky jednoho mého žhavíka. Chybí mi oprava krytu motoru a kabiny. A právě o kabině je nyní řeč.


2

komentářeModel s obrovskými koly, které dovolují vzlet i přistání na opravdu drsných površích, jako třeba polní cesta, kamení, vysoká tráva. funcuba jsem si pořídil pro jeho vynikající letové vlastnosti, má i klapky a lze se s ním dobře vyblbnout. Do budoucna na něj půjde kamera a nebude s ní mít žádné problémy.5

komentářůStránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Nastavení cookies